KONST / Litografier / Litografi 9229617
nr 922 9617
Litografi
Stanislao Dessy, onumrerad, motivet: 30x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 november 2014
kl 20:49:07
200 kr